Hírek
2011. Július 11. 07:21, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Vasárnap is megdőlt a melegrekord
Ismét megdőlt az országos és fővárosi melegrekord, Újpesten vasárnap 38,6 Celsius fokot mértek, Mindszenten még ennél is melegebb volt.
Az ország 7 régiójából 4-re mára is a legmagasabb fokú figyelmeztetést adta ki az Országos Meteorológiai Szolgálat a hőség miatt. Országszerte erős az UV-B sugárzás. A vízpartokon és a mentőknél is teljes a készültség. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
