Hírek
2013. Október 04. 12:28, péntek |
Helyi
Forrás: www.sunshinefm.hu/HZ
Veres János szerint a kormány beismerte, hogy igazságtalan a jelenlegi adórendszer
" A kormány mostani törvénytervezetével beismerte, hogy az MSZP három éve igazat állít".
A kormány mostani törvénytervezetével beismerte, hogy az MSZP három éve igazat állít - mondta dr. Veres János pénteki, nyíregyházi sajtótájékoztatóján. Az MSZP megyei elnöke hozzátette: a szocialisták három éve mondják a parlamentben és azon kívül, hogy a kormány jelenlegi családi adórendszere igazságtalan, mert az alacsony jövedelműek nem tudják igénybe venni a gyermekek után járó adókedvezményt.
Most a kormány azt mondja a jövő évi költségvetés összeállításánál, hogy 2014. január 1-től más közterheknél is lehetővé teszi az adókedvezmény érvényesítését, ám hogy pontosan hogyan, azt csak a javaslat beadása után lehet majd megmondani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 03. 10:15, szombat | Sport
Varga Barnabás tavaly a világ 20. legeredményesebb futballistája volt a nemzetközi színtéren
2026. Január 03. 10:13, szombat | Bulvár
November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című film második része
November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés romantikus vígjáték második része - közölte a Nemzeti Filmintézet (NFI) szerdán az MTI-vel.
