Hírek
2010. Február 16. 07:41, kedd |
Helyi
Forrás: www.webradio.hu
Vonatnak ütközött egy kocsi a csúszós úton
Vonatnak ütközött egy autó, hétfőn Nagykállónál, a Nyíregyháza-Nyírbátor-Mátészalka vasútvonalon. A baleset reggel kilenc óra előtt néhány perccel történt egy tilosat jelző fénysorompónál.
Vonatnak ütközött egy autó, hétfőn Nagykállónál, a Nyíregyháza-Nyírbátor-Mátészalka vasútvonalon. A baleset reggel kilenc óra előtt néhány perccel történt egy tilosat jelző fénysorompónál. A Mávinform tájékoztatása szerint az autó a jeges úton megcsúszott és így ütközött a vonat oldalának. Sem a vonaton, sem az autóban nem sérült meg senki. A vasúti közlekedés a helyszínelés végéig - várhatóan fél 11-ig - szünetel az érintett vonalszakaszon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:42, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlaié az újabb vereséget elkönyvelő Liverpool 500. gólja
Szoboszlai Dominik gólja ellenére a Liverpool 4-1-re kikapott szerdán a vendég PSV Eindhoventől a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának ötödik fordulójában.
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 27. 07:39, csütörtök | Életmód
Öthetes kikapcsolási moratóriumot hirdetett az MVM
Az ünnepi időszakra időzítve, több mint öthetes kikapcsolási moratóriumot hirdet lakossági ügyfelei számára az MVM - közölte a társaság a Facebook-oldalán szerdán.
