2024. május 3, péntek - Tímea

Képek | Egyéb

Gázszivárgás történt Nyíregyházán

2012-07-17 15:26:45

Ma délben Nyíregyháza belvárosában a Róka utcában egy öreg háznak a falánál gázszivárgás történt, egy gázvezeték ugyanis eltört. Feltehetően a vezeték már elöregedett de az sem kizárt a Tigáz szakemberei részéről, hogy valaki lefűrészelte vagy letörte a gázcsonkot, amelynek következtében nagy mennyiségű gáz áramlott ki. A tűzoltók azonban időben a helyszínre érkeztek és a gázvezetéket elszorították a Tigáz szakembereinek megérkezéséig. A rendőrség az érintett belvárosi útszakaszt teljes szélességében lezárta.

Gázszivárgás történt Nyíregyházán