2024. április 16, kedd - Csongor

Kerékpárost gázolt halálra egy kisteherautó Zalában
2016. December 15. 05:12, csütörtök | Belföld

Kerékpárost gázolt halálra egy kisteherautó Zalában

Életét vesztette egy kerékpáros férfi, akit kisteherautó gázolt el szerda este Söjtör és Bak között - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Halálra gázoltak egy nőt a fővárosban
2016. December 13. 07:17, kedd | Kék hírek

Halálra gázoltak egy nőt a fővárosban

Halálra gázoltak egy nőt hétfőn este a főváros IX. kerületében lévő Weiss Manfréd úton - közölte a rendőrség a saját honlapján.

Személygépkocsik ütköztek Nyíregyházán, egy ember meghalt
2016. December 12. 04:00, hétfő | Belföld

Személygépkocsik ütköztek Nyíregyházán, egy ember meghalt

Összeütközött két személygépkocsi vasárnap este Nyíregyházán, a balesetben egy ember meghalt - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Teherautóval ütközött és meghalt egy autós Vas megyében
2016. November 29. 07:53, kedd | Kék hírek

Teherautóval ütközött és meghalt egy autós Vas megyében

Meghalt egy autós kedd reggel a 87-es úton Rum és Csempeszkopács között, ahol személygépkocsijával teherautónak ütközött - közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.

Busz és két autó ütközött Salgótarjánban – egy ember meghalt
2016. November 21. 18:18, hétfő | Kék hírek

Busz és két autó ütközött Salgótarjánban – egy ember meghalt

Összeütközött egy autóbusz és két személygépkocsi Salgótarján külterületén hétfőn, az egyik autó vezetője a helyszínen meghalt - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Ittasan okozott halálos balesetet egy rendőr Borsodban
2016. Október 27. 09:28, csütörtök | Kék hírek

Ittasan okozott halálos balesetet egy rendőr Borsodban

Egy rendőr ellen indított nyomozást a Miskolci Járási és Nyomozó Ügyészség, a próbaidős őrmester ittasan vezette autóját, balesetet okozott, a kocsi utasa pedig a helyszínen meghalt

Halálra gázoltak egy kerékpárost Gyömrőn, a gázoló elmenekült
2016. Október 26. 08:47, szerda | Kék hírek

Halálra gázoltak egy kerékpárost Gyömrőn, a gázoló elmenekült

Egy autó halálra gázolt egy kerékpárost Pest megyében szerdára virradó éjjel - közölte honlapján a rendőrség. Az autós a helyszínt megállás nélkül elhagyta.

Szén-monoxid-mérgezésben meghalt két gyerek Szadán
2016. Október 16. 09:26, vasárnap | Belföld

Szén-monoxid-mérgezésben meghalt két gyerek Szadán

Nem sikerült megmenteni annak a két gyereknek az életét, akik szén-monoxid-mérgezést szenvedtek egy szadai családi ház fürdőszobájában szombat este - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője este az MTI-vel.

Gyerekek és édesanyjuk halt meg egy balesetben Nógrád megyében
2016. Október 07. 07:34, péntek | Kék hírek

Gyerekek és édesanyjuk halt meg egy balesetben Nógrád megyében

Eddig tisztázatlan körülmények között ütközött össze egy menetrend szerinti autóbusz és egy személygépkocsi Nógrád megyében Érsekvadkert külterületén csütörtökön; az autóban utazó két gyermek és édesanyjuk meghalt

Fának ütközött egy autó Nagysimonyiban, a sofőr meghalt
2016. Október 03. 07:36, hétfő | Belföld

Fának ütközött egy autó Nagysimonyiban, a sofőr meghalt

Fának ütközött egy személyautó vasárnap este Nagysimonyi községben, a jármű vezetője, aki egyedül utazott a gépkocsiban, a helyszínen meghalt - közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.

Busz és két autó ütközött Győrszemerénél, az egyik sofőr meghalt
2016. Október 03. 07:30, hétfő | Belföld

Busz és két autó ütközött Győrszemerénél, az egyik sofőr meghalt

Két személyautó és egy menetrend szerint közlekedő autóbusz ütközött össze vasárnap este a 83-as úton Győr és Győrszemere között, az egyik autó vezetője a helyszínen meghalt, a buszon utazók közül ketten megsérültek

Rengeteg baleset történt a hétvégén, heten haltak meg
2016. Szeptember 26. 07:24, hétfő | Belföld

Rengeteg baleset történt a hétvégén, heten haltak meg

Öt balesetben hét ember vesztette életét az ország közútjain a hétvégén - közölte a rendőrség hétfőn hajnalban az MTI-vel.