Fernando Alonso is rajthoz áll a Le Mans-i 24 órás versenyen

A kétszeres Forma-1-es világbajnok spanyol Fernando Alonso részt vesz idén a Le Mans-i 24 órás autóversenyen.

Rally: Kalandosra sikerült ez a verseny…
2018. Január 06. 12:07, szombat | Sport

Interjú Gyuriczky Zsolt rallyversenyzővel a 19. Szilveszter Rally után.

Versenyek versenye - Kész az indulói lista, tízmillió forint összdíjazás
2017. December 15. 11:33, péntek | Sport

Kialakult a férfiak 16-os, a nők 12-es mezőnye a magyar asztalitenisz történetének legmagasabb összdíjazású tornájára, a Marczibányi téri Ormai László Csarnokban szombaton és vasárnap sorra kerülő Versenyek versenyére.

Nemzetközi kiberversenyt tartanak Magyarországon
2017. December 09. 09:28, szombat | Belföld

Nemzetközi kiberversenyt rendeznek január 24-25-én Budapesten, az ingyenes megmérettetésre a jelentkezéseket január 10-ig várják - közölték a szervezők az MTI-vel.

Forma-1 - Magyar Nagydíj július 29-én lesz, március 25-én rajtol a szezon
2017. December 07. 13:49, csütörtök | Sport

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) megerősítette a 2018-as Forma-1-es naptárat, amely alapján július 29-én rendezik a Magyar Nagydíjat, míg a világbajnokság március 25-én rajtol Ausztráliában.

Idei negyedik különböző pilótapárosát veti be a Toro Rosso Mexikóban
2017. Október 24. 05:00, kedd | Sport

Ötödik egymást követő versenyén a negyedik különböző pilótapárossal áll rajthoz a Forma-1-es Toro Rosso csapata a hétvégi Mexikói Nagydíjon, melyen Brendon Hartley és Pierre Gasly ül majd a volánnál.

Bronzérmet és kilenc kiválósági érmet szereztek a magyar fiatalok a szakmák világversenyén
2017. Október 20. 08:35, péntek | Belföld

Egy bronzérmet és kilenc kiválósági érmet nyertek a magyar versenyzők a fiatal szakmunkások világversenyén, a WorldSkills-en Abu-Dzabiban, ahol 51 szakmában mintegy 60 ország 1300 versenyzője indult.

Budapest Maraton - Csaknem 32 ezer jelentkezővel megdőlt a nevezési rekord
2017. Október 16. 04:00, hétfő | Belföld

Messze megdőlt az eddigi nevezési rekord a 32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál - V4 futóhétvégén: a rendező Budapest Sportiroda (BSI) közlése szerint 31 920 futót regisztráltak, míg a korábbi csúcs 30 045 volt.

A bankoknak a mostaninál élesebb, innovatív versenyre kell felkészülniük
2017. Október 15. 09:01, vasárnap | Belföld

A bankoknak sokkal élesebb versenyre kell felkészülniük a jövőben, ehhez a mostaninál korszerűbb szolgáltatásokat kell nyújtaniuk.

Húsz fiatal magyar szakmunkás versenyzik Abu Dhabiban
2017. Október 15. 08:58, vasárnap | Belföld

A világ 60 országából, 1300 fiatal szakember 51 szakmában versenyez október 15-18 között Abu Dhabiban, ahol szombaton kezdődött a WordSkills, a fiatal szakmunkások világversenye.

Hamilton nyert, Vettel kiesett, közel a vb-győzelem
2017. Október 08. 09:12, vasárnap | Sport

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, és nagy lépést tett a vb-győzelem felé, mert az összetettben második Sebastian Vettel kiesett.

Japán Nagydíj - Hamilton rajtol az élről
2017. Október 07. 11:00, szombat | Sport

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Japán Nagydíj időmérő edzését szombaton, így a vasárnapi futamot ő kezdheti az élről.