Hírek
2012. Március 27. 14:15, kedd |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Két álarcos rabolta ki a benzinkutat
Két álarcos ember – feltehetőleg fegyverrel – kirabolt egy benzinkutat a fővárosban, az I. kerületi Mészáros utcában kedd hajnalban.
Elmondta, az alkalmazott átadta a bevételt, lövés nem dördült el, személyi sérülés nem történt. Rablás gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen nyomoz a BRFK.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 25. 15:00, hétfő | Kék hírek
Tüzet nyitott a Fehér Ház közelében egy fiatal férfi, a hatóságok lelőtték
Tüzet nyitott egy 21 éves Maryland állambeli férfi a Fehér Ház közelében szombaton, a Titkos Szolgálat embereivel kialakult tűzpárbajban a támadó meghalt.
2026. Május 24. 11:00, vasárnap | Kék hírek
Tiszaújvárosi robbanás - Foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt folyik nyomozás
Foglalkozás körében elkövetett, halált okozó gondatlan veszélyeztetés gyanúja miatt folyik nyomozás a Mol tiszaújvárosi üzemének robbanása ügyében
2026. Május 08. 11:00, péntek | Kék hírek
24.hu: iratokat foglalt le az ügyészség az MNB-üggyel összefüggésben az Állami Számvevőszéknél
Házkutatást tartottak és iratokat foglaltak le az ügyészség nyomozói az Állami Számvevőszék (ÁSZ) épületében a Magyar Nemzeti Bankot (MNB) érintő eljárással összefüggésben csütörtökön
